Cukiernia Sowa prezentuje wyjątkowy tort

W Pracowni Artystycznej Cukierni Sowa powstają niezwykłe realizacje. Torty dekoracyjne to najlepszy dowód kunsztu cukiernictwa, w którym prym wiodą kreatywność i precyzja, a inspiracją często są ludzie, tradycje czy miasta. Dokładnie tak jest w przypadku tortu dekoracyjnego, który od soboty mogą podziwiać wrocławianie! Od 27 sierpnia w witrynie Cukierni Sowa w CH Wroclavia prezentowane jest prawdziwe cukiernicze dzieło sztuki. Ogromny tort artystyczny inspirowany pięknymi, starymi wrocławskimi kamienicami i oczywiście, wrocławskimi krasnalami!

Cukiernia Sowa to bydgoska spółka, która z powodzeniem rozbudowuje portfolio sklepów i poszerza asortyment. Jednocześnie przy tym intensywnie promuje ręczne rzemiosło cukiernicze i inwestuje w rozwój słodkich talentów. Pracownia Artystyczna Cukierni Sowa to miejsce, w którym zdolni mistrzowie cukiernictwa tworzą nawet najbardziej śmiałe realizacje! Jedną z nich można aktualnie podziwiać w otwartej w kwietniu tego roku Cukierni Sowa w CH Wroclavia. Tort prezentowany we Wrocławiu imponuje zarówno dekoracjami, jak i rozmiarem, ponieważ jego wysokość wynosi 155 cm, a średnica jego podstawy to aż 70 cm. Kunsztem cukierniczym w tej realizacji wykazali się Monika Mayer i Łukasz Janowski, mistrzowie cukiernictwa z Pracowni Artystycznej Cukierni Sowa. 

Torty dekoracyjne to nasza specjalność. W Pracowni Artystycznej Cukierni Sowa powstają słodkie dzieła sztuki, a to wszystko efekt pracy zdolnych mistrzów cukiernictwa, których mamy w swoim zespole. Tort, który prezentujemy w Cukierni Sowa w CH Wroclavia, jest w pełni inspirowany Wrocławiem. Wśród starannie wykonanych dekoracji na torcie naliczyć możemy aż 35 kamieniczek, 14 krasnali i jedną żabę. Wszystkie figurki wykonano ręcznie, z masy cukrowej. Oczywiście, dodaliśmy też nasz słodki akcent! W tym wydaniu wrocławskie krasnale zajadają się (a jakże!) słodkościami – tortem, lodami czy czekoladą, ale nie tylko! Warto odkryć je wszystkie i poznać słodkich reprezentantów wrocławskiego rodu krasnali. – mówi Aleksandra Sowa-Trzebińska, członkini zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Bydgoska spółka

Bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie od 1946 roku pozostaje wierna swoim zasadom. Cukiernia Sowa, mimo skali produkcji zapewniającej słodkie i słone wyroby dla 166 sklepów w Polsce i zagranicą, wciąż promuje rzemiosło cukiernicze i swoją działalność opiera na ręcznej pracy mistrzów cukiernictwa. 

Sercem naszej firmy jest produkcja. To tutaj tworzymy nowe smaki i kompozycje, ale też pracujemy nad dekoracjami. Wiemy, że za każdym tortem kryje się jakaś historia i cieszymy się, że możemy w niej uczestniczyć. Słodkie wypieki Cukierni Sowa towarzyszą naszym Klientom w ważnych życiowych wydarzeniach i sprawiają, że takie uroczystości, jak śluby, urodziny czy jubileusze mają jeszcze piękniejszą oprawę. To dla nas ogromny zaszczyt, że od tylu lat Klienci obdarzają nas zaufaniem i zamawiają słodkości zarówno z naszej standardowej oferty, jak i bardziej personalizowane realizacje z dekoracjami na zamówienie. Wszystkie torty, które tworzymy, powstają ze składników najlepszej jakości, a dekoracje przygotowujemy z ogromną starannością – mówi Aleksandra Sowa-Trzebińska. 

Tort dekoracyjny inspirowany wrocławskimi kamienicami i krasnalami można podziwiać w Cukierni Sowa w Centrum Handlowym Wroclavia (ul. Sucha 1), tuż przy wejściu od strony Dworca PKP. Słodkie dzieło sztuki będzie eksponowane w witrynie od 27 sierpnia. Codziennie, w godzinach otwarcia galerii – od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a także w niedziele handlowe w godz. 9-21.

Więcej informacji: https://www.cukierniasowa.pl/cukiernie/wroclaw-sucha-1 

Czytaj również: Po Wrocławiu przyszedł czas na Toruń – Cukiernia Sowa otworzyła właśnie swój 166 lokal!

Produkty

Loading...

Sklep

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

194,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

59,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz