Cukiernia Sowa właśnie otworzyła swój 167 lokal.

Cukiernia Sowa to bydgoska spółka, która z powodzeniem promuje ręczne rzemiosło cukiernicze, jednocześnie rozwijając portfolio sklepów i nieustannie poszerzając asortyment. Słodka ekspansja trwa w najlepsze! 30 listopada nastąpiło otwarcie 167 cukierni tej firmy, tym razem w Pile. 

W Centrum Handlowym Vivo! marka otworzyła kolejną cukiernię, której lokalizacja, aranżacja i oferta są znakomicie przemyślane, a także dopasowane do potrzeb mieszkańców tego miasta. Ten ostatni wyróżnik ma szczególne znaczenie.

– Planując kolejne otwarcia zawsze bierzemy pod uwagę szereg różnorodnych czynników. Po ponad 75 latach prowadzenia firmy mamy duże doświadczenie. Nie tylko w zakresie produkcji, ale także w obszarze logistyki i sprzedaży. Zanim zdecydujemy się na otwarcie nowego punktu dokonujemy dokładnej analizy lokalizacji i potencjału sprzedażowego, ale też lokalnego rynku, w tym rynku pracy. W każdym sklepie wprowadzamy zawsze najwyższe standardy. Nowych Pracowników zapraszamy na szkolenie wdrożeniowe do naszej siedziby w Bydgoszczy – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Rodzinna firma

Cukiernia Sowa to rodzinna firma działająca od 1946 r., która obecnie zatrudnia ponad 1000 Pracowników. Ten rok bydgoska spółka zakończy z imponującą liczbą cukierni w swoim portfolio.

– Właśnie otworzyliśmy w Pile nasz kolejny sklep. Samo otwarcie to jak zwykle zwieńczenie wielu intensywnych miesięcy przygotowań i dużo emocji. Jednak kluczem do sukcesu są sprawnie zorganizowane procesy wdrożeniowe. Wprowadzanie na rynek produktów czy sklepów adekwatnych do potrzeb Klientów. Z dumą dodaliśmy 167 punkt do portfolio i tym samym szyld naszej cukierni można już zobaczyć w 62 miastach zarówno w Polsce, jak i zagranicą – dodaje Michał Sowa.

Cieszących oczy i podniebienie słodkich wyrobów Cukierni Sowa nikomu już przedstawiać nie trzeba. Jednak warto wspomnieć, że Sowa może poszczycić się nie tylko słodkim asortymentem. Od kilku lat bydgoska spółka z powodzeniem rozwija także segment wytrawnych przekąsek i pieczywa, który w pełni będzie dostępny w nowym sklepie w Centrum Handlowym Vivo! w Pile. W Cukierni Sowa pod tym adresem znajdziemy szeroką ofertę słonych przysmaków, m.in. kanapek, wrapów, sałatek, a także past. Także dania garmażeryjne – pierogi i zupy przygotowywane według autorskich receptur firmy. 

Cukiernia Sowa w CH Vivo! została otwarta 30 listopada. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-21.00, a także w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. Więcej informacji o lokalizacji, asortymencie i promocjach można znaleźć tutaj: https://www.cukierniasowa.pl/cukiernie/pila-14-lutego-26

Czytaj także: Zaczynamy odliczanie do targów SIGEP

Galeria

Produkty

Loading...

Sklep

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

194,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

59,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz