Expo Sweet 2023 już 26 lutego!

26 lutego (niedziela) otwierają się największe w Polsce targi słodyczy i lodów „Expo Sweet 2023″. Potrwają one cztery dni, do środy, 1 marca 2023.

Expo Sweet powraca w tym roku ze zdwojoną siłą. Wszystkie cztery hale Expo XXI w Warszawie będą pełne wystawców. Swój udział potwierdzili wszyscy ważni wystawcy z branży. Wielu miało za sobą bardzo trudny rok, ale wszyscy zakładają, że ten rok będzie punktem zwrotnym i gospodarka znów nabierze rozpędu. Oprócz oferty wystawienniczej zaplanowano wiele atrakcji, konkursów, pokazów, a także prelekcji tematycznych. Więcej informacji na www.exposweet.pl. Koniecznie zapoznaj się z programem targów, zarejestruj się na szkolenia i targi.

Tradycyjnie każdy dzień ma swoją tematykę – niedziela to dzień ciasta – na forum mistrzowskim odbywa się pokazowy turniej dekorowania mistrzów. Poniedziałek to dzień lodów, więc odbywają się Lodziarskie Mistrzostwa Polski. We wtorek rywalizują ze sobą twórcy najlepszych polskich deserów, a w środę młodsze pokolenie cukierników. Równocześnie podczas targów odbywa się Otwarty Konkurs Dekoracji Cukierniczych, na który napłynęło już ponad 120 zgłoszeń z 6 krajów!

Sala szkoleniowa

Obok Forum Mistrzostw znajduje się sala szkoleniowa, w której odbywają się wykłady na temat oszczędzania energii, a także alternatywnych źródeł energii dla pieczywa i wyrobów cukierniczych. Cukierniczy Mistrz Świata – Roberto Lestani zaprezentuje pokaz „Cukiernictwo – od podstaw po mistrzostwo świata”. Zawodnicy startujący w Lodziarskich Mistrzostwach Polski poprowadzą praktyczne warsztaty z produkcji lodów na naturalnych składnikach, a reprezentantki Polski przygotowujące się do Mistrzostw Świata w Dekoracji Tortów w Mediolanie, poprowadzą pokazy z przygotowania, a także wykonania mistrzowskich dekoracji. Expo Sweet to niekończące się atrakcje i pokazy – warta Państwa uwagi będzie praca wystawiona w World Chocolate Maters w Paryżu, dzięki której reprezentanci Polski wywalczyli 4-te miejsce na SIGEPie.

Zapraszamy do zapoznania się z programem, atrakcjami, listą szkoleń i Wystawców, a także odwiedzenia Expo Sweet 2023. Bilety i wejściówki można pobrać na stronie www.exposweet.pl. Dla naszych czytelników zostawimy codziennie 20 bezpłatnych podwójnych wejściówek na hasło „Cukiernictwo i Piekarstwo” – kto pierwszy ten lepszy.

Przypominamy, że targi dobędą się w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14 blisko Dworca Zachodniego, przy którym, od strony ul. Tunelowej, będą czekać na Państwa bezpłatne autobusy targowe. Do zobaczenia na Expo Sweet 2023!

Może Cię także zainteresować: Nie przegap Expo Sweet 2023!

Galeria

Produkty

Loading...

Sklep

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

194,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

59,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz