Po Wrocławiu przyszedł czas na Toruń – Cukiernia Sowa otworzyła właśnie swój 166 lokal!

Cukiernia Sowa to bydgoska spółka, która z powodzeniem promuje ręczne rzemiosło cukiernicze, jednocześnie rozwijając portfolio sklepów i nieustannie poszerzając asortyment. Słodka ekspansja bydgoskiej spółki Cukiernia Sowa trwa w najlepsze! Wczoraj nastąpiło otwarcie 166 sklepu tej firmy. W Toruniu,  przy ul. Broniewskiego 61-63, powstał siódmy lokal Sowy w grodzie Kopernika, którego lokalizacja, aranżacja i oferta są znakomicie przemyślane i dopasowane do potrzeb mieszkańców tego miasta!

Słodki i przemyślany plan rozwoju sieci

Słodkie wyroby powstające od 1946 roku w Bydgoszczy są już dobrze znane torunianom. Bowiem pierwszy lokal z szyldem Sowy został otwarty w tym mieście osiemnaście lat temu. Nie dziwi więc fakt, że w tegorocznych planach rozwoju sieci gród Kopernika także znalazł się na liście. 

– W tym roku po Wrocławiu, w którym w kwietniu otworzyliśmy sklep w Centrum Handlowym Wroclavia, przyszedł czas na Toruń. Lokal przy ul. Broniewskiego 61-63 to siódmy sklep naszej firmy w tym mieście, w którym z powodzeniem prowadzimy także obiekt hotelowy oraz restauracyjny. Obecnie nasza sieć liczy już 166 sklepy w 61 miastach w Polsce i poza jej granicami. Działalność na taką skalę jest wyzwaniem, z którym sprawnie radzimy sobie dzięki efektywnemu planowaniu i dobrze zorganizowanym procesom – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa sp. z o.o.

Rodzinne przedsiębiorstwo pełne słodkich talentów

Bydgoska spółka z branży cukierniczej niezmiennie od 1946 roku pozostaje wierna swoim zasadom. Cukiernia Sowa, mimo skali produkcji zapewniającej słodkie i słone wyroby dla 166 sklepów w Polsce i zagranicą, wciąż promuje rzemiosło cukiernicze i swoją działalność opiera na ręcznej pracy mistrzów cukiernictwa. Nie bez powodu współpracują z nią najlepsi w tym fachu. W szeregach bydgoskiej spółki znajdziemy m.in. mistrzynię świata w dekorowaniu tortów, Jowitę Woszczyńską oraz znanego mistrza cukiernictwa i ambasadora czekolady, Pawła Małeckiego. 

– Trzonem naszej firmy są ludzie. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników, bez których działalność na taką skalę nie byłaby możliwa. W sercu naszej firmy, czyli bydgoskim zakładzie produkcyjnym. Mamy bardzo zdolnych mistrzów cukiernictwa, dzięki którym naszym Klientom możemy proponować wyjątkowe kompozycje smakowe. Inwestujemy w rozwój naszego zakładu produkcyjnego i dbamy o to, aby zapewniać możliwie najlepsze warunki pracy, które sprawiają, że w zespole Cukierni Sowa nie brakuje pracowników, którzy mają kilkunastoletni staż w naszych barwach. To dla nas niezwykle ważne i cieszymy się, że od lat udaje nam się rozwijać firmę. Jednocześnie zachowując charakter rodzinnego przedsiębiorstwa – mówi Michał Sowa. 

Słodkie chwalicie, słonego nie znacie!

Cieszących oczy i podniebienie słodkich wyrobów Cukierni Sowa nikomu już przedstawiać nie trzeba. Jednak warto wspomnieć, że Sowa może poszczycić się nie tylko słodkim asortymentem. Od kilku lat bydgoska spółka z powodzeniem rozwija także segment wytrawnych przekąsek i pieczywa, który w pełni jest dostępny w nowym sklepie przy ul. Broniewskiego 61-63 w Toruniu. W Cukierni Sowa pod tym adresem znajdziemy szeroką ofertę chrupiącego pieczywa wypiekanego na miejscu oraz słonych przysmaków. Wśród których kuszą m.in. kanapki, wrapy, sałatki i pasty. Torunianie w lokalu w Parku Handlowym S1 będą mogli odkryć także dania garmażeryjne. Pierogi i zupy przygotowywane według autorskich receptur firmy. 

Wnętrza… także ze smakiem

Lokal na Bydgoskim Przedmieściu zachwyca nie tylko bogatym asortymentem, ale i przestrzenią oraz starannie dopracowanym wnętrzem. Sklep ma powierzchnię ok. 140 m² i jest podzielony na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze z chłodnią. W przestrzeni dla Gości dominuje klimatyczny wystrój z wygodnymi kanapami. Nie zabrakło oczywiście kącika dla najmłodszych, którzy chętnie zajadają przysmaki od Sowy, jednocześnie mogąc się bawić w specjalnie wyznaczonej strefie. Co ważne, nieprzypadkowa jest także lokalizacja nowego punktu. Park Handlowy S1 to miejsce, które wzmacnia potencjał sprzedażowy zarówno wyrobów i produktów na miejscu, jak i na wynos. 

Nowo otwarta cukiernia jest 166 sklepem sieci Cukiernia Sowa i jednocześnie siódmym słodkim punktem tej marki na mapie Torunia. Cukiernia Sowa w Parku Handlowym S1 (ul. Broniewskiego 61-63) będzie czynna siedem dni w tygodniu.

Czytaj także: Słodka ekspansja bydgoskiej spółki – Cukiernia Sowa otwiera kolejny lokal w Toruniu

Produkty

Loading...

Sklep

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

194,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

59,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz