23 listopada – Targi RetailShow 2022

Wyczekiwane przez branżę handlową Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2022 rozpoczną się już 23 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Grono ponad 150 wystawców na powierzchni ponad 5 tys. m2 zaprezentuje nowatorskie rozwiązania, które zostały wypracowane w czasie pandemii. Aby efektywnie zaplanować czas na RetailShow, warto skorzystać z targowej aplikacji mobilnej.

Branża handlowa, która dostosowała się do sytuacji gospodarczej, a także społecznej ostatnich lat, przeszła bardzo duże zmiany. Będzie można się o tym przekonać osobiście zapoznając się z wachlarzem energooszczędnych rozwiązań bazujących na sztucznej inteligencji, robotyzacji, a także automatyzacji.

Zapraszam przedstawicieli sieci, centrów handlowych, najemców i właścicieli sklepów na RetailShow 2022. Targi dostarczą potężną dawkę wiedzy o branży handlowej. Będzie to wyjątkowa edycja. Dlatego nie powinno zabraknąć na niej osób, które na co dzień działają w tym sektorze – zachęca Artur Matlakowski, product manager, organizator Targów RetailShow.

Najnowsze trendy i innowacje na wyciągnięcie ręki

Obowiązkowym punktem wizyty na RetailShow jest Modelowy Sklep. Odwiedzający będą mogli przetestować tam rozwiązania odzwierciedlające zmiany zwyczajów zakupowych klientów, których efektem jest zacieranie się granicy pomiędzy handlem offline i online, a także coraz większa popularność modelu „click&collect”. W Modelowym Sklepie będzie można również poznać praktyczne metody odpowiadające na problemy braku pracowników czy wzrostów cen surowców i energii. Będą to m.in. systemy ograniczające kolejki i przyspieszające procesy sprzedaży.

Tegoroczny Modelowy Sklep wypracowany wspólnie z architektami i wystawcami połączy dwa odmienne formaty. Pozwoli sprawdzić nowe funkcjonalności, które świetne sprawdzają się w wersji bezobsługowej i sprzedaży tradycyjnej – informuje Wojciech Smoktunowicz, dyrektor marketingu, ECP Polska.

Ważnym elementem targów będzie konferencja Retail Congress, która odbędzie się 23 listopada. Grono architektów i przedstawicieli firm, które wprowadziły na rynek nowości. Konsultanci branży handlowej, wskażą skuteczne sposoby, aby z sukcesem rozwijać sklepy i pozyskiwać uwagę klientów.

Czytaj także: Unikatowa wiedza dla branży handlowej podczas Retail Congress

Produkty

Loading...

Sklep

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

Cukiernictwo i Piekarstwo (prenumerata)

194,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

Cukierniczo-piekarskie receptury 2022

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

Cukierniczo-piekarskie receptury 2021

75,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

Dekoracje cukiernicze. Krok po kroku (e-book)

59,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz